Розробки районних методичних формувань

- Посібник "Вплив тривожності на шкільну адаптацію першокласників"

Матеріали роботи творчої групи практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році

- Посібник: "Гіперактивність першокласників. Напрямки, зміст і форми роботи"

Матеріали роботи творчої групи практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів  у 2012/2013 навчальному році

/uploads/editor/8955/536877/sitepage_13/files/58_bgh.rar

- Посібник  "Профілактика насильства над дітьми"

Творча група соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Олександрійського району вирішила знайти, проаналізувати та упорядкувати методи профілактики насильства над дітьми, шляхом дослідження самого питання насильства та основних його причин.

/uploads/editor/8955/536877/sitepage_13/files/57_.rar

- Програма первинної психологічної  діагностики п'ятикласників

Програма пройшла апробацію в навчальних закладах району, нею користуються усі наші психологи. Мета, завдання, організація проведення психодіагностики та самі методики містяться у програмі.

/uploads/editor/8955/536877/sitepage_13/files/8_.rar

- Програма первинної психологічної діагностики готовності дітей до навчання у школі

Файл містить програму первинної психологічної діагностики дітей, що вступають до першого класу.  Програма містить все, необхідне для організації процедури психодіагностики.

/uploads/editor/8955/536877/sitepage_13/files/7_.rar